Galeri

İletişim

[ tasarım bizim işimiz ]

Yapım ve Kontrollük

Projelerin hayata geçmesinden öncesinde de yapım sürecinin başlamasıyla birlikte de şantiye alanından proje tasarıma kadar her detayın denetim ve kontrol altında olması, gerçek başarı ve tam memnuniyet için şarttır. Ekibimizin sunduğu denetim ve kontrol hizmetleri kapsamında projenin yaratım ve hayata geçmesi süreçlerinin tamamında, isteklere ve beklentilere uygunluk kadar teknik anlamda da detayların birbiriyle uyumu da denetlenmekte, tüm bilgi ve deneyim birikimimiz kontrol safhalarında gerçek faydaya dönüştürülmektedir.

[ tasarım bizim işimiz ]

Tasarım Denetim ve Kontrol Çalışmaları

Tasarım denetimi çalışmaları sayesinde projenin sahaya uygunluğu ve fonksiyonellik düzeyi gibi pek çok kriter teknik ve görsel anlamda değerlendirmeye alınır. Yalnızca tek bir aşamadan ve tek seferden oluşmayan bu denetim süreci kendi içinde pek çok uzmanlığı barındırır. Alanında deneyimli ekibimiz 2 ve 3 boyutlu şekilde ortaya konan modellemelerden yola çıkarak müşteri talepleri çerçevesinde teknik olarak projenin uygunluğuna ilişkin tüm kıstasları gözden geçirir. Projenin ortaya konması aşamasında da devam eden denetim sürecine yapım aşamasının ayrı uzmanlıklar gerektiren kontrol çalışmaları da eklenerek bütüncül başarı sağlanır.

[ tasarım bizim işimiz ]

Proje, Yapı, Donanım ve Şantiye Kontrolü

Saha çalışmalarında şantiye uygunluğu, yapı donanımlarının kalitesi gibi pek çok somut ve materyale dönük kriter kontrol edilmeli, projenin doküman versiyonunda onaylanan tüm detaylar eksiksiz şekilde hayata geçirilebilir olmalıdır. Bu anlamda tüm bilgi ve emeğini ortaya koyan ekibimizin saha çalışmaları geneline yaptığı kontroller kadar farklı dallarda uzmanlıkla incelediği detaylar da son derece hassas bir önem taşımaktadır.

 

Yalnızca mimari proje tasarımı için değil, iç mimari yapıları için de gerekli görülen denetim ve kontroller, yapı detaylarının kullanılabilirliğini ve işlevselliğini en yüksek düzeye taşımak açısından şart olmaktadır. Tüm kontrol ve denetim çalışmalarında uzman görüşü almak için danışmanlığımız gibi denetim hizmetlerimiz hakkında da bizimle iletişime geçebilir ve projenizin taleplere uygun şekilde akış gösterdiği konusunda içiniz rahat bir şekilde teslim alımı yapabilirsiniz. Teknik donanımlar gibi ilgili evraklarla da desteklenen çalışmalarımızın detaylarını öğrenmek adına iletişim bilgilerinizden her zaman bize ulaşabilirsiniz.

×