Galeri

İletişim

[ Hakkımızda ]

En İyi İç Mekan Çözümleri

Merhaba değerli müşterilerimiz 1999 yılından itibaren mobilya sektörünün içinde bulunmaktayiz iç tasarım planlama proje yönetimi ve proje teslimi yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz için her zaman hizmet için burdayız.

20 yılda 16 adet anahtar teslim villa tasarladık ve teslim ettik ve yüzlerce ev tasarımı ve uygulaması ve daima müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden önemli olmuştur.

Siz değerli müşterilerimize her zaman 1. önceliğimiz olarak gördük sizlerle daha güzel yaşam alanları yapmak için 2 adet atölye ve 1 boyahanemiz 1 döşeme atölyemizle hizmetinizdeyiz dediğimiz gibi… “Tasarım Bizim İşimiz”

[ Tasarım Bizim İşimiz ]

Ahmet DEMİREL İç Mimarlık

1999 Yılından itibaren sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş saygın bir kuruluştur. Güvenilir ve Dürüst çalışma ilkesine bağlı kalarak, Tecrübeli ve Eğitimli Personeli ile Kalite ve İş Güvenliği konularını önemseyerek Projelerinizi Canlandırmaktadır.

Misyonumuz

Uluslararası ölçekte üretim yapan, kalitenin başarı için şart olduğunu bilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevreye ve insana saygılı bir oluşumun sürekli büyümesini sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Her türlü gelişime ve yeniliğe açık olup, geliştirdiği her projede bir öncekini aşmak kalite çıtasını yükseltmek, geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi , sektörün tercih edilen bir firması olmak ana hedefleridir.

Hedefimiz
[ ]
Yıllık Tecrübe
[ +]
Proje Çizildi
[ +]
Mutlu Müşteri
[ %]
Profesyonel Hizmet
×